מוצרי קוסמטיקה טבעיים

מה מביא אותנו לשנות ולהשתנות ?

מדוע נשים וגברים שבעבר הסתפקו בקוסמטיקה "רגילה" ולא קוסמטיקה טבעית שינו הרגלים ?

מדוע נשים שהוציאו הון העתק על קוסמטיקה סינטטית בחרו לעשות שינוי ולעבור להשתמש בקוסמטיקה טבעית. האם ספרתם פעם את הכמות הבלתי סבירה של מוצרי טיפוח בהם אנו משתמשים במשך היום ? רובם לא מוצרי טיפוח טבעיים

בואו נספור – סבון גוף, שמפו, מרכך, מי פנים, לק, מסיר לק (אצטון), מסיר איפור, קרם פנים, קרם הגנה, קרם גוף, דאודורנט, שפתון, טונר, מסכה…. ובטוח יש עוד….

מה בכל זאת גורם לשינוי הגדול במעבר למוצרים טבעיים הקורה בעשור האחרון ?

התשובה היא פשוטה, יש לנו פרספקטיבה של עשרות שנים להבין שיש נזק בשימוש בחומרים סינטטיים, שמן מינרלי, משמרים ומבשמים מלאכותיים…. כל אלו גורמים לנו לשלוח יד אל המדף בו ממוקמים מוצרים טבעיים, מוצרי קוסמטיקה טבעית ומוצרי טיפוח טבעיים לנו וליקרים לנו.

כפי שאנו מחפשים תזונה בריאה חפה מחומרי טעם וריח מעובדים ומחומרי שימור, כך אנו מחפשים מוצרי טיפוח טבעיים לעור שלנו שהינו האיבר הגדול ביותר בגופינו – איבר נושם לכל דבר ועניין העוטף את הגוף באהבה.

אנו מבינים שקוסמטיקה טבעית היא קוסמטיקה שמגיעה מהטבע ולא מסונטזת במעבדות, היא חייבת להיות טריה בריאה והכי קרובה למקור ללא עיבוד מיותר. כך אנו רוצים את מוצרי הטיפוח הטבעיים שלנו – טבעיים באמת.

אנו מאמינים בקוסמטיקה טבעית ובמוצרי קוסמטיקה וטיפוח טבעיים שמיוצרים מחומרי גלם טבעיים – זאת המטרה שעומדת מולנו ואנו שואפים להנגיש את הקוסמטיקה הטבעית במחיר שווה לכל נפש.

לא נמצאו מוצרים התואמים את בחירתך.