מהו סרום לילה טבעי?

סרום לילה הוא באמת אחד המוצרים האהובים על נשים, התחושה שהסרום נמרח על עור נקי ומזין אותו כל הלילה יוצר אצל כולן תחושה של סיפוק דרישותיו של העור להזנה לילית טובה. היה זה אתגר לא פשוט להעמיד סרום לילה שיתחרה באחיו החורגים – הסרומים הסינטטיים. אחד המרכיבים העיקריים בסרומים סינטטיים הוא הסיליקון – אותו רכיב שתפקידו הוא הדבקה של דברים יוצר תחושת חלקות שמאוד נעימה למשתמש. אנו לא שמים לב בדרך כלל לכך שמדובר בדבק, בחומר חזק שלא נשטף בקלות ושכעבור זמן מה נעלמת תחושת החלקות הנפלאה (שהתמכרנו אליה ואנו ממשיכים למרוח בתקווה לחוש אותה שוב) ובמקומה יש תחושה של חומר הנדבק אל העור. חומר שלא מאפשר לו לנשום והופך אותו מחלק למחוספס וחסר ברק.

זו הסיבה שרבות מהנשים המשתמשות בסרום הטבעי שלנו, שאין בו שום חומר מעובד (גם חומצה הילרונית היא חומר שעבר עיבוד על מנת לדמות אותה לחומצה הילרונית) מוצאות בו תשובה בכמה מישורים. הסרום מספק הזנה עמוקה בזכות השמנים הצמחיים האורגניים הקיימים בו, הסרום מספק גם תחושת רגיעה אודות לשמנים האתריים האורגניים ( גרניום רוזט, לימון וליים)שבו.

מה גורם לסרום שלנו להיות שונה מהאחרים ?

  • שמן גלעיני משמש – בעל מרקם עדיו וקל הנספג היטב בעור, עשיר מאוד בחומצות שומן חד ורב בלתי רוויות ומכיל אחוז גבוה של ויטמין A. זהו שמן מרכזי בטיפולים קוסמטיים טבעיים. יתאים במיוחד לעור בוגר, רגיש או מודלק.
  • שמן רוז היפ – אחד השמנים הטובים ביותר לעור וזאת לאור כמות החומצה הלינולאית שבו לצד חומצות שומן רב בלתי רוויות נוספות. הוא עשיר בויטמין A ו- F והוא אחד השמנים שנבדקו קלינית והוכחו כבעלי יכולת ריפוי צלקות, טיפול בקלואידים, חתכים, חידוש תאי עור, הזנה וטיפול בעור מגורה, סימני מתיחה, קמטים וכוויות. זהו שמן לילה נפלא לעור הפנים, סביב העיניים, הצוואר והחזה.
  • שמן נר הלילה – מקורו בצמח גבוה וקוצני הפורח בערב ומכאן שמו. בדומה לבורז' (זיפן) הוא עשיר בחומצת שומן גמא לינולנית ולמרות שהוא מכיל ריכוז נמוך יותר של גמא מאשר הבורז', לא נופל בערכו עקב הסינרגיה בה נמצאת החומצה עם חומצות שומן נוספות.
  • שמן אובלפיחה (אשחר סיבירי)  – שיח או עץ קוצני המכיל גרגרים בעלי צבע צהוב כתום בוהק. את השמן מפיקים מהגרגרים והוא מכיל ריכוז ייחודי של חומצות שומן חיוניות, מינרלים, בטא קרוטן, קרוטנואידים, פלבנואידים וויטמין E. השמן מעודד חידוש תאי אפיתל ומסייע לאיחוי מהיר של העור ולריפוי כוויות ופצעים עקב החומצה הפלמיטולאית אותה הוא מכיל.
  • שמן מורינגה – חלוט בשמן חמניות אורגני שמן המיוצר בכבישה קרה של זרעי חמניות אורגניות, מכיל חומצה לינולאית, חומצה אולאית, ויטמין E, סטרול וסקוואלן. שמן זה מוכנס למיכל שבו נמצאים בצפיפות עלי מורינגה אורגנית העשירים בויטמינים:  .A, B, C, D, E, K מינרלים כגון: ברזל, אשלגן, מגנזיום ונוגדי חימצון. המיכל נאטם ומועבר למקום קריר ומוצל לחודשיים. במהלך החודשיים משתחררים חומרים נפלאים מסיסי שמן הקיימים בעלים לתוך השמן העשיר. לאחר חודשיים נסחט השמן במכבש ומתקבלת תערובת עשירה הכוללת את כל האיכויות הנפלאות של שמן החמניות האורגני והמורינגה שהטביעה את חותמה בו.
  • שמן פטל ואוכמניות אורגניים – לתוספת של נוגדי חימצון עוצמתיים.
  • שמן חוחובה אורגני – מקור הצמח ממנו מופק השמן שלנו הוא ארצות הברית ופנמה, הוא ידוע ביכולות ההגנה (שמש, גיל, זיהום אויר) ושימור העור שלו. יתאים לכל סוגי העור, מרכך את העור ועוזר לו לשמור על יכולותיו האלסטיות. יכול לשמש גם כמסנן קרינה עדין (protection 5).
דילוג לתוכן