סבונים טבעיים - קלנדולה

מציג את כל 2 התוצאות


סבון קלנדולה

הסבון הטבעי המוצק נמצא אצלנו כבר מאות שנים. זנחנו אותו במאה העשרים לטובת הסבונים הנוזליים והמוצקים הסינטטיים אבל כעת במאה העשרים ואחת אנחנו חוזרים אליו. מדוע אנחנו חוזרים אליו ? כי הוא הטוב ביותר. מדובר באוסף של שמנים צמחיים שתפקידם לנקות את העור ללא פגיעה ברמת החומציות.

חומציות כזו שפוגעת בחיידקים הטובים שמהווים חלק בלתי נפרד ממערכת החיסון שלנו. מעולם לא תהינו ושקענו זמן ומחשבה ברשימה האינסופית של מרכיבים בכל סבון ותכונותיהם. עכשיו, שהחלנו לבדוק ולהבין אנו מבינים שמה שהיה טוב פעם הוא הטוב ביותר לנו וגם עוזר לכולנו לשמור על עולם ירוק יותר.

כל לקוח חדש שרוכש סבון מוצק גורם לנו אושר עצום בעצם הידיעה שהנה עוד לקוח עושה את הטוב ביותר עבור עצמו, עבור משפחתו ועבור הסביבה. הסבון שלנו אינו ככל סבון הסבון שלנו שונה ואין דומה לו. הסיבה הפשוטה הינה שאין יצרן המשתמש במים הידרוסולים אורגניים ביצור הסבונים שלו - אנחנו היחידים.

התמציות שלנו אורגניות בלבד והשמנים הצמחיים בכבישה קרה. הסבונים הינם עבודת יד אוהבת בלבד וזה כדי להיות נאמנים לשיטות העבודה של פעם שהפיקו סבונים טבעיים בריאים ואמיתיים ללא פגיעה בחומרי הגלם המשובחים. יש יפים ממנו, יש צבעוניים ממנו ויש גם ריחניים ממנו (שמן אתרי טהור נידף באוויר, סבונים שלהם ריח נוכח מאוד הם כאלה שהשתמשו בהם בבישום סינטטי) אבל אין טובים ממנו.

 

מה הייחוד של סבון קלנדולה?

הסבון שלנו שונה ואין דומה לו, מהסיבה הפשוטה, אין חברה המשתמשת במים הידרוסולים אורגניים לסבונים שלה, אנחנו היחידים. התמציות שלנו אורגניות בלבד והשמנים הצמחיים בכבישה קרה. הסבונים הינם עבודת יד אוהבת בלבד וזה כדי להיות נאמנים לשיטות העבודה של פעם שהפיקו סבונים טבעיים בריאים ואמיתיים ללא פגיעה בחומרי הגלם המשובחים. יש יפים ממנו, יש צבעוניים ממנו ויש גם ריחניים ממנו (שמן אתרי טהור נידף באוויר, סבונים שלהם ריח נוכח הם כאלה המושמים בבשום סינטטי) אבל אין טובים ממנו.

 

מה מכילים הסבונים?

  • שמן דקל מופק מזרעי פירות מקולפים הנטחנים ונסחטים, מקורו באיזורים טרופיים, זהו שמן כבד המכיל כמות גדולה של חומצות רוויות ולכן מתגבש כבר בטמפרטורה של 20 מעלות. השמן מכיל ויטמין A האחראית לטקסטורה המעט גרגרית שלו, נמס במגע עם הגוף.
  • השמן מכיל ויטמין E ו- D, משמש כמשקם עור, מגן מפני קרינת שמש ושומר על חום הגוף ולכן מעולה לפצעים וסדקים הנובעים מקור בידיים ורגליים. טוב לטיפול בשיער ומשמש כחלק בלתי נפרד מסבון טבעי מוצק.
  • שמן קוקוס – שמן הקוקוס מופק מהקופרה (החלק הפנימי של אגוז הקוקוס), זהו שמן כבד ורווי מאוד המתגבש בטמפרטורה של 18-20 מעלות ומכיל אחוז גבוה של שמנים רווים הבולטת ביותר היא חומצה לאורית. השמן ממיס את השכבה השומנית הטבעית של העור ולכן משמש לניקוי הגוף בסבון מוצק טבעי. הוא אינו חודר את העור, מקציף ומנקה ולכן יש לו שימוש נרחב במסכות ניקוי, מסכות שיער ושמפו טבעי.
  • שמן קלנדולה אורגנית שלנו נעשה בתהליך ייחודי המשמר את תכונותיו הטובות -פרחי הקלנדולה פורחים בחורף בשלל צבעי כתום וצהוב ולאחרונה התווספה הקלנדולה האדומה עזת הצבע. הצבעים העזים מעידים על אחוז גבוה של נוגדי חימצון (קרטנואידים) שלהם יכולות אנטי דלקתיות חזקות בהקשר של העור.את הקלנדולה שלנו אנו רוכשים מחווה צפונית המתמחה בצמחים אורגניים בלבד כשבוע לאחר שנקטפה מהשדות, היא טרייה מאוד, יפה להפליא ובעלת צבע נוכח (הדבר ניכר בשמן שהוא כתום מאוד).הקלנדולה מוכנסת למכלי זכוכית שאליה אנו מוסיפים שמן כתית מעולה (כתית ראשון של הסתיו) והם נסגרים ומכוסים בכיסוי שמאפשר להם להינות מהשמש החורפית אך מגן עליהם מפני הגשם.לאט לאט הפרחים היפים האלה משחררים לתוך השמן את החומרים הפעילים מסיסי השמן הקיימים בהם לתוך שמן הזית.
  • חימר קאולין – אבקה לבנה שאינה מסיסה במים ומקורה בסלעי גיר רכים, עשירה בסיליקה, ברזל, מגנזיום, סידן, נתרן, אבץ ומינרלים נוספים. מלבינה ומרגיעה את העור.
  • מים הידרוסלים מצמחים אורגניים בלבד -מים הידרוסולים הינם חלק בלתי נפרד מארומתרפיה, הם נוצרים ביחד עם השמן האתרי אלא שבניגוד לשמן האתרי (המכיל את החומרים הפעילים מסיסי השמן) הם מכילים את החומרים מסיסי המים הקיימים בצמח. דבר זה הופך אותם לבטוחים לחלוטין לשימוש, יעילים להפליא ומשמשים אותנו בשילוב בקרמים שלנו, מי פנים, דיאודורנט, מי פנים להרגעת העור ולהרחקת יתושים, קומפרסים למטרות שונות (עיניים, נפיחויות, טחורים, תפרי לידה ודליות).מה זה הידרוסול? אלה אדים העוברים מבעד לצמח בתהליך זיקוק הצמח, בדרך האדים סופגים לתוכם את החומרים הפעילים מסיסי המים הקיימים בצמח, עוברים תהליך עיבוי ההופך אותם למים המלאים בכל טוב הצמח.

לרכישת מגוון מוצרי קוסמטיקה טבעיים באיכות גבוהה הקליקו לדף הבית.

דילוג לתוכן