מתנות לידה

לא נמצאו מוצרים התואמים את בחירתך.


מתנה ליולדת

קניית מתנה ליולדת היא אחת המשימות שגורמות לעונג רב לנותן ולמקבלת. קיימת התרגשות רבה ותחושת התחדשות סביב ההיריון והלידה. המגמה היום היא כמובן הקפדה יתרה שכל מה שיגיע לאם ולתינוק יהיה טבעי לחלוטין. טקסטיל אורגני, אוכל אורגני וכמובן שמוצרי טיפול וטיפוח טבעיים ואורגניים. כאלו שישרתו את האם והרך הנולד בצורה הבריאה והבטוחה ביותר.

יש לנו מספר סוגי מתנות ליולדת:

לאלה המעדיפים להעניק מתנה ליולדת טרם לידה – קיים מארז מתנה ליולדת לחדר לידה. המארז עונה על צרכי היולדת לפני הלידה ואחריה. מתנה ליולדת ולתינוק – מארז העונה על צרכיה של האישה והתינוק ובשבועות הראשונים שלאחריה. מארז By Nature לקראת לידה שמן עיסוי לזמן לידה – יסמין ורוז אבסלוט שמן שתכליתו הרגעה והסדרת צירים במהלך הלידה. כל זאת מלווה בניחוח משכר של רוז ויסמין אבסולוט. השמן ישמש נאמנה כשמן גוף לאחר לידה. "נשימה עמוקה" – תרסיס ריחני לחדר הלידה לבנדר וגרניום אורגנים תרסיס שכל אישה תרצה לחדר לידה, לנשום נשימה עמוקה של שדות לבנדר סגולים ושל שיח גרניום לימוני וריחני. נשימה עמוקה לאופטימיות, לרוגע ולכוחות מחודשים. תרסיס נשימה עמוקה עושה את כל זאת ועוד. בכניסה לחדר לידה הוא יהפוך את חדר הלידה למקום ריחני באופן הכי טבעי שאפשר לעלות על הדעת במהלך הלידה – התזה של המים הנפלאים האלה על הפנים, הזרועות והצוואר יקררו, יכווצו כלי דם וירגיעו את היולדת. בפוסטפארטום - להרגעה, לטיפול בגירויי עור, להתרעננות בתקופה תובענית זו. סבון אנטיספטי – סבון טבעי לשימוש אינטימי לאחר לידה סבון נוזלי לשטיפת האזורים האינטימיים לאחר הלידה. מנקה, מרגיע ומשקם את העור. מכיל שמנים אתריים אורגניים לפעילות אנטי דלקתית, אנטיספטית ומכווצת כלי דם. שפתון תפוז להרגעה מיידית שפתון המכיל שלושה חומרי גלם בלבד. שמן קלנדולה אורגנית, שעוות דבורים גולמית ושמן אתרי של תפוז אורגני. השפתון כתום ונודף ניחוח של פרדס לאחר הגשם. מריחה שלו עם הכניסה לחדר לידה תבטיח רגיעה מחד והתרוממות רוח ואושר מאידך. דאודורנט טבעי – קרם דיאודורנט טבעי, מפנק ויעיל דאודורנט טבעי, מפנק ויעיל. המבוסס על הידרוסול (מיצוי מיימי של הצמח) גרניום, שמנים צמחיים בכבישה קרה, חימר לבן וקרם המורכב כולו מחומרי גלם טבעיים, בריאים ואיכותיים. הדאודורנט המפנק מבושם בשמן אתרי של לבנדר. לאישה המניקה את תינוקה חשוב כפליים להשתמש בדאודורנט טבעי עקב סמיכותו של בית השחי לראשו של הילוד. משחה להרגעת פטמות דואבות ליולדת המתכננת להניק את תינוקה כדאי להכין את הפטמות אפילו כמה ימים לפני הלידה. מריחה של משחה טבעית תגרום לעור הפטמה להיות גמיש ולסבול פחות מסדקים וחתכים בתחילת ההנקה. יש להמשיך את שגרת המריחה כשבוע שבועיים לאחר הלידה. אם נחליט לפנק את התינוק ולפרוס לו שטיח של טבע מיד בלידתו, יש לנו ערכה גם עבורו.....

איזה מוצרים כדאי להעניק במתנה לתינוק?

מארז By Nature – לתינוק לאחר הלידה משחת החתלה – קלנדולה אורגנית וקאולין משחת החתלה טבעית המשלבת שמן קלנדולה אורגנית וחמאת שיאה גולמית ביחד עם מיצוי מיימי של גרניום אורגני. המשחה תגן מפני תפרחת חיתולים ויובש. שמן אמבט ועיסוי לתינוק – לבנדר וקמומיל רומן אורגניים התינוק נולד כשהוא מכוסה בשכבת ורניקס המהווה חומר סיכה העוטף את העור מתוך כוונה להגן עליו מהסביבה המימית. הורניקס משמש כלחותן טבעי, מפחית רגישויות אצל התינוק ובין היתר מכיל פרוביוטיקה טבעית שמהווה אבן בניין למערכת החיסון שלו. הימצאות וחשיבות הורניקס הינה גם הסיבה שלא יעלה על הדעת לקרצף את התינוק בסבון ולגרום לכך שעור התינוק יהיה רגיש להפרשות הגוף ולמזהמים סביבתיים. הפתרון הוא שימוש בשמן אמבט טבעי ומטיב. נוזל ניקוי טבעי – הידרוסול לבנדר ושמן אתרי לבנדר ורה אורגניים אין אנו חפצים בהכנסת אלכוהול וחומרים מזיקים במגע עם התינוק ולכן נעדיף פתרון טבעי שיהיה ידידותי לעור התינוק העדין. לכן, יצרנו את נוזל הניקוי ממיצוי מיימי של לבנדר בתוספת עם שמן אתרי לבנדר אורגני. מלח מרגיע לתינוק בעבר היה חשוב לבשם את חדר התינוק בשמני אמבט, טאלקים מבושמים במבשמים סינטטיים אחרים. כל אלו בוודאי לא הועילו לתינוק, למשפחתו ולסביבה. המלח טבעי מכיל פרחי לבנדר אורגניים ושמן אתרי של לבנדר אורגני לבישום חדר התינוק ליצירת אוירה נקייה ומרגיעה שתענה על ציפיותינו בקשר לתינוק:
  • טבעי- כזה שלא יזיק בשום צורה.
  • מועיל תומך בשינה טובה יותר, מרגיע ובריא כפי שהטבע יצר אותו.